Konsultacje Artystyczne

Moje doświadczenie w zakresie doradztwa zaczyna się na poradach zawodowych, językach, zarządzaniu, planowaniu korporacyjnym, tłumaczeniach, kreatywnym zarządzaniu projektami, ścieżką audytu i negocjacjami. Oferuję również porady dotyczące skomplikowanych projektów fotograficznych, tworzenia warsztatów, uwalniania głosu, szczegółowej inscenizacji, występów solowych i jak je zacząć. Mogę również pomóc w projektowaniu postaci, tworzeniu fabuły, budżetowaniu i w marketingu w kraju i za granicą.


Czerpię z moich doświadczeń nabytych podczas pracy dla przemysłu artystycznego, uniwersytetów, szkół, przedsiębiorstw i służby cywilnej. Niezależnie od tematu, pomogę Ci znaleźć najlepszą strategię, szczegółowy plan działania, wsparcie i wskazówki, aby z powodzeniem iść naprzód.

Zależy mi na tym, czego potrzebuje Twój projekt i delikatnie zachęcam do znalezienia najlepszego rozwiązania, jednocześnie dostarczając mnóstwo przemyślanych pomysłów. Pracuję zdalnie i osobiście. Dziękuję za poświęcony czas; umów się ze mną, aby omówić swój pomysł i zaplanować co następnie będzie wymagał twój projekt.


Z radością nawiążę z Tobą współpracę i pomogę Ci urzeczywistnić twoją wizję.

Create your website with WordPress.com
Get started
%d bloggers like this: