Choreografia

Witam na mojej stronie poświęconej poruszaniu się. Jestem tutaj, aby pomóc w Twoim projekcie. Moja praca łączy w sobie ruch, teatr fizyczny i taniec. Jestem bardzo zadowolona, że mogę zaoferować zestaw kroków lub ruchów, od podstawowych lub zróżnicowanych do zaawansowanych takie jakie tobie odpowiadają. Oferuję swoje usługi, abyś mógł doświadczyć radość, jaką może przynieść taniec. Czerpię z międzynarodowych technik tanecznych i skupiam się na tym, czego potrzebuje ty i Twój projekt.


Może jesteś innym aktorem pracującym nad swoim solowym utworem i potrzebujesz opinii na temat swojej choreografii. Może jesteście parą, która ma nadzieję nauczyć się kilku ruchów, aby cieszyć się wspólnym tańcem. A może biznesem, w którym personel mógłby użyć delikatnego ruchu, aby zrelaksować się w porze lunchu. Daj mi znać, a ja pomogę i tobie i twojemu zespołowi.


Moje doświadczenie w tańcu Swing to w szczególności Boogie Woogie i Lindy Hop. Czasami upiększam swoją choreografię elementami Balboa, Salsa i Urban, co pozwala mi stworzyć niepowtarzalny i piękny styl na Twoje specjalne wydarzenie. Najpierw poznaję Ciebie i Twój projekt, aby mieć pewność, że choreografia najlepiej odzwierciedla Twoje cele.


Tańczyłam w Polsce, USA, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii (w Anglii i Walii), a także w Finlandii, zawodowo reprezentując reprezentację Polski. Tworzyłam choreografie i występowałam na różnych pokazach. Jestem na bieżąco z różnymi wydarzeniami międzynarodowymi, rozwojem techniki i swoim treningiem.


Niezależnie od tego, czy jest to choreografia Charleston dla Wiejskiej Organizacji Młodzieżowej w Wielkiej Brytanii, taniec pary, występ grupy studenckiej, część zabawnego koncertu czy integralna część Twojego monodramu, zapewniam, że styl będzie pasował do okazji. Proszę się nie wahać i skontaktować się ze mną.


Dziękuję.

Create your website with WordPress.com
Get started
%d bloggers like this: